Kan inte nå servern
 
1272 föremål
Ola Billgren, litografier, 2 st.
1 tim 20m
Ola Billgren, litografier, 2 st.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Väggljusstake, 1900-tal.
2d 1 tim
Väggljusstake, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vinglas, 13 st, 1900-tal.
3d 21 tim
Vinglas, 13 st, 1900-tal.
Aktuellt bud
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Louis Vuitton, armring.
6d 17 tim
Louis Vuitton, armring.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta Kashgai antik ca 190x130 cm.
4d
Matta Kashgai antik ca 190x130 cm.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takampel, alabaster, 1920-tal.
21 tim 26m
Takampel, alabaster, 1920-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
19 tim 56m
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Akvarell, signerad Shisen, 1900-tal.
1d 21 tim
Akvarell, signerad Shisen, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Giampiero Baldin, "Volo di Garzette".
2d 19 tim
Giampiero Baldin, "Volo di Garzette".
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegelram, sent 1700-tal, Gustaviansk.
2d
Spegelram, sent 1700-tal, Gustaviansk.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
6d 19 tim
Bordslampor, ett par, Bergboms.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arne Jones, Skisser 4 st.
23 tim 52m
Arne Jones, Skisser 4 st.
Aktuellt bud
650 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, Italien, 1970-tal.
2d 22 tim
Bordslampor, ett par, Italien, 1970-tal.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arne Jones,  "Ros".
23 tim 54m
Arne Jones, "Ros".
Aktuellt bud
3 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, persisk, ca 200 x 132 cm.
3d 22 tim
Matta, persisk, ca 200 x 132 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Leonard Wiedh, Landskap.
20 tim 52m
Leonard Wiedh, Landskap.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Collier, silver, folkdräktsmycke.
1d 21 tim
Collier, silver, folkdräktsmycke.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvvas, Kina, omkring 1900.
5d 23 tim
Golvvas, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Per Kesselmar, Utan titel.
1d
Per Kesselmar, Utan titel.
Aktuellt bud
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Erkki Kannosto, Utan titel.
4d
Erkki Kannosto, Utan titel.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Erkki Luhtala, Abstrakt.
19 tim 27m
Erkki Luhtala, Abstrakt.
Aktuellt bud
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.