Kan inte nå servern
 
1098 föremål
Staffan Nihlén, Höstlandskap.
5d 21 tim
Staffan Nihlén, Höstlandskap.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, 1960-tal.
4d 18 tim
Golvlampa, 1960-tal.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Giampiero Baldin, "Volo di Garzette".
5d 15 tim
Giampiero Baldin, "Volo di Garzette".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fat Kina Qianlong (1736-95) porslin.
6d 21 tim
Fat Kina Qianlong (1736-95) porslin.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta Afshar semiantik ca 200x129 cm.
5d 21 tim
Matta Afshar semiantik ca 200x129 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bestick, 10 st, silver, Danmark 1912-13.
6d 18 tim
Bestick, 10 st, silver, Danmark 1912-13.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Akvarell, signerad Shisen, 1900-tal.
4d 17 tim
Akvarell, signerad Shisen, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anders Fogelin, Interiör med piano.
5d 18 tim
Anders Fogelin, Interiör med piano.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, jugend, 1900-talets början.
5d 17 tim
Bord, jugend, 1900-talets början.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sidobord, gustaviansk stil, omkring 1900.
17 tim 49m
Sidobord, gustaviansk stil, omkring 1900.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fällbord, 1800-tal..
20 tim 1m
Fällbord, 1800-tal..
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Beverloo Corneille, "Women in the sky".
1d 18 tim
Beverloo Corneille, "Women in the sky".
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Peter Dahl, Utan titel.
4d 17 tim
Peter Dahl, Utan titel.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, slipsar, 3 st.
20 tim 21m
Hermès, slipsar, 3 st.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Okänd konstnär, Läsande man.
5d 16 tim
Okänd konstnär, Läsande man.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
HW Sörensen Fullriggare till havs.
6d 21 tim
HW Sörensen Fullriggare till havs.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vinglas, 13 st, 1900-tal.
6d 18 tim
Vinglas, 13 st, 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arkivbyrå, 1900-tal.
1d 17 tim
Arkivbyrå, 1900-tal.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bertel Bertel-Nordström, Stockholmsvy.
6d 19 tim
Bertel Bertel-Nordström, Stockholmsvy.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, handskar, storlek 7 1/2.
4d 20 tim
Hermès, handskar, storlek 7 1/2.
Aktuellt bud
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Okänd konstnär, 1800-tal, Damporträtt.
6d 17 tim
Okänd konstnär, 1800-tal, Damporträtt.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Aares Salli, Vinterlandskap.
4d 19 tim
Aares Salli, Vinterlandskap.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Prada, väska.
3d 15 tim
Prada, väska.
Aktuellt bud
140 EUR
Utropspris
250 EUR
Kaapo Wirtanen, Landskap.
4d 19 tim
Kaapo Wirtanen, Landskap.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
3d 15 tim
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
Aktuellt bud
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Erkki Luhtala, Abstrakt.
3d 15 tim
Erkki Luhtala, Abstrakt.
Aktuellt bud
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Kaapo Wirtanen, Björkdunge.
20 tim 31m
Kaapo Wirtanen, Björkdunge.
Aktuellt bud
170 EUR
Utropspris
250 EUR
Henrik Tikkanen, Älskande Par.
6d 20 tim
Henrik Tikkanen, Älskande Par.
Aktuellt bud
50 EUR
Utropspris
250 EUR
"Maisema-aihe" (Landskapmotiv).
3d 15 tim
"Maisema-aihe" (Landskapmotiv).
Aktuellt bud
80 EUR
Utropspris
250 EUR
Omega, armbandsur, 25 mm.
6d 20 tim
Omega, armbandsur, 25 mm.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Christian Dior, collier, vintage.
1d 20 tim
Christian Dior, collier, vintage.
Aktuellt bud
1 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
1d 18 tim
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, scarf, "Plaza de Toros".
3d 16 tim
Hermès, scarf, "Plaza de Toros".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stig Olson, "Fröding och hans alterego".
2d 20 tim
Stig Olson, "Fröding och hans alterego".
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Yrjö Edelmann, "Wrapped Bottle".
3d 17 tim
Yrjö Edelmann, "Wrapped Bottle".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jan Bohumil Pospisil, Fasan.
3d 17 tim
Jan Bohumil Pospisil, Fasan.
Aktuellt bud
1 505 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Oscar Lycke, utan titel.
4d 19 tim
Oscar Lycke, utan titel.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
4d 18 tim
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.