Kan inte nå servern
 
1514 föremål
Harald Wiberg, Rådjur i vinterlandskap.
3d 2 tim
Harald Wiberg, Rådjur i vinterlandskap.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bernard Halck, bägare, silver, Halmstad 1765.
7d
Bernard Halck, bägare, silver, Halmstad 1765.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Kina, semiantik/antik, ca 106 x 57 cm.
3d 1 tim
Matta, Kina, semiantik/antik, ca 106 x 57 cm.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordspendyl, empire, 1800-tal.
1d
Bordspendyl, empire, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pär Lindblad, "Två figurer".
6d 23 tim
Pär Lindblad, "Två figurer".
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Enrico Baj, "Garofano".
6d
Enrico Baj, "Garofano".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gunnar Hansson, skulptur, fisk.
6d 21 tim
Gunnar Hansson, skulptur, fisk.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Wilke Adolfsson, vas, graal.
5 tim 6m
Wilke Adolfsson, vas, graal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvur, nyrenässans, sent 1800-tal.
2d
Golvur, nyrenässans, sent 1800-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Christian Dior, skärp, storlek XS/70.
21 tim 50m
Christian Dior, skärp, storlek XS/70.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skål på fot, silver, GAB, Stockholm 1928.
3 tim 28m
Skål på fot, silver, GAB, Stockholm 1928.
Aktuellt bud
3 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, omkring 1900.
4d 22 tim
Spegel, omkring 1900.
Aktuellt bud
1 758 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Omega, armbandsur, 35 mm.
21 tim 52m
Omega, armbandsur, 35 mm.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Christian Dior, clutch/ väska, vintage.
6d
Christian Dior, clutch/ väska, vintage.
Aktuellt bud
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arthur Percy, "Husgavlar och blommande träd".
4d 21 tim
Arthur Percy, "Husgavlar och blommande träd".
Aktuellt bud
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pall, omkring 1900.
2d 2 tim
Pall, omkring 1900.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ikon, Ryssland, omkring 1900.
3 tim 18m
Ikon, Ryssland, omkring 1900.
Aktuellt bud
14 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
7d
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, 1900-talets första hälft.
5d
Skrivbord, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eva Cederström, Pojke i profil.
3d 3 tim
Eva Cederström, Pojke i profil.
Aktuellt bud
80 EUR
Utropspris
250 EUR
Alpo Jaakola, Arkitektens bord.
8d 4 tim
Alpo Jaakola, Arkitektens bord.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Tapio Soukka, Komposition.
4d 4 tim
Tapio Soukka, Komposition.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Reima Nurmikko, Örn och korpar.
4d 3 tim
Reima Nurmikko, Örn och korpar.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Gonggong, art déco, WMF Ikora.
1d 2 tim
Gonggong, art déco, WMF Ikora.
Aktuellt bud
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Ahti Lavonen, Svan.
7d 2 tim
Ahti Lavonen, Svan.
Aktuellt bud
125 EUR
Utropspris
250 EUR
Stol, 1900-talets första hälft.
1d 1 tim
Stol, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
130 EUR
Utropspris
250 EUR
Ejnar Kohlmann, Månsken.
5d 1 tim
Ejnar Kohlmann, Månsken.
Aktuellt bud
140 EUR
Utropspris
250 EUR
Hermès, scarf, "Ramage".
5d
Hermès, scarf, "Ramage".
Aktuellt bud
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.