Kan inte nå servern
 
1370 föremål
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
8 tim 44m
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokhylla, 1940/50-tal.
3d 10 tim
Bokhylla, 1940/50-tal.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Silver, 5 delar, 1900-tal.
8 tim 56m
Silver, 5 delar, 1900-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
5d 12 tim
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta Beludj semiantik ca 190x103 cm.
12 tim 14m
Matta Beludj semiantik ca 190x103 cm.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Evert Lundquist, Modellstudie.
1d 9 tim
Evert Lundquist, Modellstudie.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Yrjö Edelmann, "Packed blue and grey heaven".
6 tim 54m
Yrjö Edelmann, "Packed blue and grey heaven".
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Karl Axel Pehrson, "Alternus IX".
8 tim 36m
Karl Axel Pehrson, "Alternus IX".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Kina, semiantik/antik, ca 106 x 57 cm.
2d 9 tim
Matta, Kina, semiantik/antik, ca 106 x 57 cm.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pär Lindblad, "Två figurer".
6d 6 tim
Pär Lindblad, "Två figurer".
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordspendyl, empire, 1800-tal.
8 tim 28m
Bordspendyl, empire, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Enrico Baj, "Garofano".
5d 8 tim
Enrico Baj, "Garofano".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Flintlåspistol 1700-tal.
4d 8 tim
Flintlåspistol 1700-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
André Lanskoy, Ur "Journal d'un Fou".
5d 7 tim
André Lanskoy, Ur "Journal d'un Fou".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lars Brander, Utan titel.
4d 5 tim
Lars Brander, Utan titel.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gunnar Hansson, skulptur, fisk.
6d 5 tim
Gunnar Hansson, skulptur, fisk.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pall, omkring 1900.
1d 9 tim
Pall, omkring 1900.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arthur Percy, "Husgavlar och blommande träd".
4d 5 tim
Arthur Percy, "Husgavlar och blommande träd".
Aktuellt bud
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, 1900-talets första hälft.
4d 7 tim
Skrivbord, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvur, nyrenässans, sent 1800-tal.
1d 8 tim
Golvur, nyrenässans, sent 1800-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Christian Dior, skärp, storlek XS/70.
5 tim 28m
Christian Dior, skärp, storlek XS/70.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, väska, "Troca".
5d 6 tim
Hermès, väska, "Troca".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mulberry, plånbok.
5 tim 49m
Mulberry, plånbok.
Aktuellt bud
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Key L. Nilson, Skolgossar.
6d 6 tim
Key L. Nilson, Skolgossar.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Harald Wiberg, Rådjur i vinterlandskap.
2d 10 tim
Harald Wiberg, Rådjur i vinterlandskap.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
1d 9 tim
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
3d 9 tim
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
Aktuellt bud
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lampbord, 1900-talets början.
1d 10 tim
Lampbord, 1900-talets början.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.