Kan inte nå servern
 
1271 föremål
Jules Schyl, litografier, 3 st.
3d
Jules Schyl, litografier, 3 st.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
2d 21 tim
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pierre Olofsson, färglitografi.
3d 1 tim
Pierre Olofsson, färglitografi.
Aktuellt bud
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arne Jones, Skisser 4 st.
3d 1 tim
Arne Jones, Skisser 4 st.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arne Jones, porträtt, 2 st.
2d 23 tim
Arne Jones, porträtt, 2 st.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Slagbord, 1800-tal.
3d 22 tim
Slagbord, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Nils Asp, Utan titel.
3d 2 tim
Nils Asp, Utan titel.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skedar, 4 st, samiskt hantverk.
4d 2 tim
Skedar, 4 st, samiskt hantverk.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takkrona, rokokostil, tidigt 1900-tal.
3d 23 tim
Takkrona, rokokostil, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Akvarell, signerad Shisen, 1900-tal.
3d 22 tim
Akvarell, signerad Shisen, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fat Kina Qianlong (1736-95) porslin.
6d 2 tim
Fat Kina Qianlong (1736-95) porslin.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Staffan Nihlén, Höstlandskap.
5d 2 tim
Staffan Nihlén, Höstlandskap.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Peter Dahl, Utan titel.
3d 22 tim
Peter Dahl, Utan titel.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
HW Sörensen Fullriggare till havs.
6d 2 tim
HW Sörensen Fullriggare till havs.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Okänd konstnär, Läsande man.
4d 21 tim
Okänd konstnär, Läsande man.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta Afshar semiantik ca 200x129 cm.
5d 2 tim
Matta Afshar semiantik ca 200x129 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arkivbyrå, 1900-tal.
22 tim 26m
Arkivbyrå, 1900-tal.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, omkring år 1900.
5d 22 tim
Bordslampa, omkring år 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1900-talets mitt.
5d 23 tim
Byrå, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, handskar, storlek 7 1/2.
4d 1 tim
Hermès, handskar, storlek 7 1/2.
Aktuellt bud
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Okänd konstnär, 1800-tal, Damporträtt.
5d 22 tim
Okänd konstnär, 1800-tal, Damporträtt.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spelbord, Holland, 1800-tal.
3d 23 tim
Spelbord, Holland, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Max Walter Svanberg, "Drömkvinnans kyss IV".
1d 1 tim
Max Walter Svanberg, "Drömkvinnans kyss IV".
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Yrjö Edelmann, "Packed blue and grey heaven".
2d 22 tim
Yrjö Edelmann, "Packed blue and grey heaven".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Peter Dahl, Utan titel.
3d 22 tim
Peter Dahl, Utan titel.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Leonard Wiedh, Landskap.
2d 22 tim
Leonard Wiedh, Landskap.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pablo Picasso, efter. "Harlequin".
2d 22 tim
Pablo Picasso, efter. "Harlequin".
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, 1960-tal.
3d 22 tim
Golvlampa, 1960-tal.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Beverloo Corneille, "Women in the sky".
22 tim 56m
Beverloo Corneille, "Women in the sky".
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, jugend, 1900-talets början.
4d 22 tim
Bord, jugend, 1900-talets början.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fällbord, 1800-tal..
54m 31s
Fällbord, 1800-tal..
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ann-Marie Bäck, Vinterkväll.
3d 22 tim
Ann-Marie Bäck, Vinterkväll.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gunghäst, omkring 1800.
4d 23 tim
Gunghäst, omkring 1800.
Aktuellt bud
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ralph Lauren, weekendbag, vintage.
34m 31s
Ralph Lauren, weekendbag, vintage.
Aktuellt bud
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Louis Vuitton, plånbok, "Clemence", 2016.
4m 31s
Louis Vuitton, plånbok, "Clemence", 2016.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
4d 1 tim
Eldskärm, omkring 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bertel Bertel-Nordström, Stockholmsvy.
5d 23 tim
Bertel Bertel-Nordström, Stockholmsvy.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Giampiero Baldin, "Volo di Garzette".
4d 20 tim
Giampiero Baldin, "Volo di Garzette".
Aktuellt bud
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Wilhelm Wik, "Röda strimmor".
42m 31s
Wilhelm Wik, "Röda strimmor".
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Chloé, väska, "Paddington".
4d 21 tim
Chloé, väska, "Paddington".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.