Kan inte nå servern
 
1216 föremål
Golvur, nyrenässans, sent 1800-tal.
21 tim 1m
Golvur, nyrenässans, sent 1800-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, väska, "Troca".
4d 19 tim
Hermès, väska, "Troca".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sigfrid Södergren, Stickande kvinna.
3d 17 tim
Sigfrid Södergren, Stickande kvinna.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ester Almqvist, utan titel.
7d 1 tim
Ester Almqvist, utan titel.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Takampel, alabaster, 1920-tal.
3d 20 tim
Takampel, alabaster, 1920-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lampbord, 1900-talets början.
22 tim 51m
Lampbord, 1900-talets början.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Key L. Nilson, Skolgossar.
5d 19 tim
Key L. Nilson, Skolgossar.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Saruk, ca 220 x 135 cm.
1d 22 tim
Matta, Saruk, ca 220 x 135 cm.
Aktuellt bud
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Camilla Pyk, utan titel.
3d 21 tim
Camilla Pyk, utan titel.
Aktuellt bud
850 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
5d 20 tim
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, scarf, "Frontaux et Cocardes".
1d 22 tim
Hermès, scarf, "Frontaux et Cocardes".
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, omkring 1900.
3d 18 tim
Spegel, omkring 1900.
Aktuellt bud
1 977 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pall, 1900-tal.
22 tim 21m
Pall, 1900-tal.
Aktuellt bud
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Herman Lindqvist, Skärgårdsvik.
22 tim 3m
Herman Lindqvist, Skärgårdsvik.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
2d 22 tim
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bruno Karlsson, Sensommar.
5d 20 tim
Bruno Karlsson, Sensommar.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1940/50-tal.
3d 20 tim
Byrå, 1940/50-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bert Håge Häverö, Skärgårdsbåtar.
5d 19 tim
Bert Håge Häverö, Skärgårdsbåtar.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta Afshar semiantik ca 200x129 cm.
7d 1 tim
Matta Afshar semiantik ca 200x129 cm.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Okänd konstnär, Läsande man.
2d 1 tim
Okänd konstnär, Läsande man.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
2d
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
AKAY, Reason for Living.
21 tim 7m
AKAY, Reason for Living.
Aktuellt bud
2 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta Beludj semiantik ca 190x103 cm.
1 tim 1m
Matta Beludj semiantik ca 190x103 cm.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Christian Dior, clutch/ väska, vintage.
4d 20 tim
Christian Dior, clutch/ väska, vintage.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Evert Lundquist, Modellstudie.
22 tim 9m
Evert Lundquist, Modellstudie.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Flintlåspistol 1700-tal.
3d 21 tim
Flintlåspistol 1700-tal.
Aktuellt bud
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eva Cederström, Pojke i profil.
1d 23 tim
Eva Cederström, Pojke i profil.
Aktuellt bud
80 EUR
Utropspris
250 EUR
Alpo Jaakola, Arkitektens bord.
7d
Alpo Jaakola, Arkitektens bord.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Tapio Soukka, Komposition.
3d
Tapio Soukka, Komposition.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Reima Nurmikko, Örn och korpar.
3d
Reima Nurmikko, Örn och korpar.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Ahti Lavonen, Svan.
5d 22 tim
Ahti Lavonen, Svan.
Aktuellt bud
125 EUR
Utropspris
250 EUR
Ejnar Kohlmann, Månsken.
3d 22 tim
Ejnar Kohlmann, Månsken.
Aktuellt bud
140 EUR
Utropspris
250 EUR
Fåtöljer, ett par, 1900-talets mitt.
3d
Fåtöljer, ett par, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
470 EUR
Utropspris
250 EUR
Fåtöljer, ett par, 1900-talets mitt.
3d
Fåtöljer, ett par, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
320 EUR
Utropspris
250 EUR
Lasse Marttinen, Vy från Helsinki.
1d
Lasse Marttinen, Vy från Helsinki.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Johannes Gebhard, Vårvinter.
5d 22 tim
Johannes Gebhard, Vårvinter.
Aktuellt bud
75 EUR
Utropspris
250 EUR
Yrjö Yrjölä, Gatuvy.
3d
Yrjö Yrjölä, Gatuvy.
Aktuellt bud
75 EUR
Utropspris
250 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.