Kan inte nå servern
 
369 föremål
Brita Heilimo, Med motiv av djur.
6 tim 24m
Brita Heilimo, Med motiv av djur.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Spegel, modern tillverkning.
1d 6 tim
Spegel, modern tillverkning.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Louis XVI-stil Oscar & Clothilde.
3d 12 tim
Spegel, Louis XVI-stil Oscar & Clothilde.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Saruk, antik, 682 x 405 cm.
8 tim 36m
Matta, Saruk, antik, 682 x 405 cm.
Aktuellt bud
17 500 SEK
Utropspris
80 000 SEK
Rune Hagberg, "Objekt".
9 tim 40m
Rune Hagberg, "Objekt".
Aktuellt bud
8 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Takashi Naraha, Utan titel.
4d 9 tim
Takashi Naraha, Utan titel.
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Barskåp, "Streck", Homeline.
7 tim 10m
Barskåp, "Streck", Homeline.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Dunhill tändare.
2d 6 tim
Dunhill tändare.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, 1700-tal.
1d 6 tim
Skåp, 1700-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
7d 10 tim
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
5d 11 tim
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Hermès, slipsar, 3 st.
3d 10 tim
Hermès, slipsar, 3 st.
Aktuellt bud
1 111 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, Italien, sent 1900-tal.
11 tim 40m
Bordslampa, Italien, sent 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taburetter, ett par , 1800-tal.
4d 8 tim
Taburetter, ett par , 1800-tal.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Oljelampa Sineumbralampa, 1800-tal.
1d 8 tim
Oljelampa Sineumbralampa, 1800-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.