321 föremål
Spegel, modern tillverkning.
19 tim 7m
Spegel, modern tillverkning.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Louis XVI-stil Oscar & Clothilde.
3d
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takashi Naraha, Utan titel.
3d 22 tim
Takashi Naraha, Utan titel.
4 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Dunhill tändare.
1d 19 tim
Dunhill tändare.
1 750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, 1700-tal.
19 tim 49m
Skåp, 1700-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
6d 23 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
5d
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Hermès, slipsar, 3 st.
2d 23 tim
Hermès, slipsar, 3 st.
1 111 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
5d 18 tim
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Per Kesselmar, Utan titel.
6d
Per Kesselmar, Utan titel.
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taburetter, ett par , 1800-tal.
3d 21 tim
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Stolar, 4 st, 1900-talets andra hälft.
19 tim 21m
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa, Italien, sent 1900-tal.
37m 4s
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Serveringsvagn, 1900-talets andra hälft.
3d
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
5d 19 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Oljelampa Sineumbralampa, 1800-tal.
21 tim 21m
1 750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arman (Armand Pierre Fernandez), "Cavaquinho".
5d
8 500 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Erik Höglund, konstglas, 21 delar, Boda.
2d 20 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skål, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
20 tim 1m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Meshed, old, ca 280 x 185 cm.
3d 22 tim
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK