438 föremål
Bordslampor, ett par, Italien, 1970-tal.
5d 1 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Louis XVI-stil Oscar & Clothilde.
4 tim 49m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Obelisker, ett par, 1900-tal.
5d
Obelisker, ett par, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Rune Hagberg, "Objekt".
5d 2 tim
Rune Hagberg, "Objekt".
2 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Takashi Naraha, Utan titel.
1d 2 tim
Takashi Naraha, Utan titel.
4 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Armband 18K guld, X-länk med stav.
6d
33 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
4d 3 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
2d 4 tim
1 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Hermès, slipsar, 3 st.
3 tim 35m
Hermès, slipsar, 3 st.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
6d
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Spegelram, sent 1700-tal, Gustaviansk.
4d 3 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
4d 4 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK