Kan inte nå servern
 
464 föremål
Bordslampor, ett par, Italien, 1970-tal.
4d 11 tim
Bordslampor, ett par, Italien, 1970-tal.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Obelisker, ett par, 1900-tal.
4d 10 tim
Obelisker, ett par, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Takashi Naraha, Utan titel.
12 tim
Takashi Naraha, Utan titel.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Rune Hagberg, "Objekt".
4d 12 tim
Rune Hagberg, "Objekt".
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Armband 18K guld, X-länk med stav.
5d 10 tim
Armband 18K guld, X-länk med stav.
Aktuellt bud
34 500 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
3d 13 tim
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
1d 14 tim
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.