Kan inte nå servern
 
433 föremål
Spegelram, sent 1700-tal, Gustaviansk.
2d 23 tim
Spegelram, sent 1700-tal, Gustaviansk.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
1d 18 tim
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
Aktuellt bud
170 EUR
Utropspris
250 EUR
Slagbord, 1800-tal.
2d 20 tim
Slagbord, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bengt Rosenström, mobil.
2d 22 tim
Bengt Rosenström, mobil.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Pablo Picasso, efter. "Harlequin".
1d 20 tim
Pablo Picasso, efter. "Harlequin".
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, 1960-tal.
2d 20 tim
Golvlampa, 1960-tal.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
4d 22 tim
Soffbord, 1960-/70-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
2d 20 tim
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, skärp, storlek 90.
6d 20 tim
Gucci, skärp, storlek 90.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
1d 19 tim
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrin, Kalix, daterat 1836.
6d 22 tim
Skrin, Kalix, daterat 1836.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Arman (Armand Pierre Fernandez), "Cavaquinho".
1d
Arman (Armand Pierre Fernandez), "Cavaquinho".
Aktuellt bud
10 100 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Spelbord, Holland, 1800-tal.
2d 21 tim
Spelbord, Holland, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, väska, "Evelyne TGM", 2006.
6d 21 tim
Hermès, väska, "Evelyne TGM", 2006.
Aktuellt bud
15 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Ragnar Ekelund, Gatuvy.
5d 22 tim
Ragnar Ekelund, Gatuvy.
Aktuellt bud
220 EUR
Utropspris
600 EUR
Céline, resegarderob.
3d 19 tim
Céline, resegarderob.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Taklampa Rokoko-stil modern tillverkning.
1d
Taklampa Rokoko-stil modern tillverkning.
Aktuellt bud
650 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Viktor Sparre Smith, "Måne over byen".
6d 20 tim
Viktor Sparre Smith, "Måne over byen".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
2d 20 tim
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Oskar Saxelin, Vy från Kuortane.
1d 18 tim
Oskar Saxelin, Vy från Kuortane.
Aktuellt bud
110 EUR
Utropspris
500 EUR
Kaapo Wirtanen, Landskap.
2d 22 tim
Kaapo Wirtanen, Landskap.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.