464 föremål
Spegelram, sent 1700-tal, Gustaviansk.
3d 21 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
3d 22 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vas, porslin, Kina, 1900-tal.
4d 17 tim
Vas, porslin, Kina, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Petter Zennström, "Två".
4d 20 tim
Petter Zennström, "Två".
3 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
2d 16 tim
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Taburetter, ett par , 1800-tal.
19 tim 59m
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
3d 18 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
2d 17 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Slagbord, 1800-tal.
3d 19 tim
Slagbord, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bengt Rosenström, mobil.
3d 21 tim
Bengt Rosenström, mobil.
5 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Pablo Picasso, efter. "Harlequin".
2d 19 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, 1960-tal.
3d 19 tim
Golvlampa, 1960-tal.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
5d 20 tim
Soffbord, 1960-/70-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Meshed, old, ca 280 x 185 cm.
20 tim 51m
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Spelbord, Holland, 1800-tal.
3d 20 tim
Spelbord, Holland, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, väska, "Evelyne TGM", 2006.
7d 20 tim
6 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Ragnar Ekelund, Gatuvy.
6d 21 tim
Ragnar Ekelund, Gatuvy.
220 EUR
Utropspris
600 EUR
Christian Dior, skärp, vintage.
21 tim 49m
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Christian Dior, collier, vintage.
22 tim 21m
1 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Céline, resegarderob.
4d 17 tim
Céline, resegarderob.
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
3d 19 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK