Kan inte nå servern
 
332 föremål
Elin Källman, "Lola".
6d 4 tim
Elin Källman, "Lola".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
1 tim 47m
Bottega Veneta, plånbok.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Uno Vallman, utan titel.
6d 5 tim
Uno Vallman, utan titel.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Uno Vallman, Fiskeläge.
7 tim 12m
Uno Vallman, Fiskeläge.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, allmoge, 1800-talets mitt.
2d 4 tim
Skåp, allmoge, 1800-talets mitt.
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ulrica Hydman-Vallien, "En bra dag".
3d 3 tim
Ulrica Hydman-Vallien, "En bra dag".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta Kelim galleri ca 304x99 cm.
1d 2 tim
Matta Kelim galleri ca 304x99 cm.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Väggljusstake, 1900-tal.
6d 7 tim
Väggljusstake, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Aares Salli, Vinterlandskap.
6d 5 tim
Aares Salli, Vinterlandskap.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Sivert Lindblom, väggreliefer, 2 st.
5d 5 tim
Sivert Lindblom, väggreliefer, 2 st.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Dan Ihreborn, pall, "Lins", Move, 2000-tal.
2d 7 tim
Dan Ihreborn, pall, "Lins", Move, 2000-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Paraplyställ, omkring år 1900.
2d 4 tim
Paraplyställ, omkring år 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gallerimatta, Yalameh, ca 285 x 80 cm.
7 tim 16m
Gallerimatta, Yalameh, ca 285 x 80 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eva Englund, vas, graal, Orrefors Gallery, 1986.
7 tim 8m
Eva Englund, vas, graal, Orrefors Gallery, 1986.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Mr Brainwash (Thierry Guetta), Baloon Girl.
1d 2 tim
Mr Brainwash (Thierry Guetta), Baloon Girl.
Aktuellt bud
30 123 SEK
Utropspris
80 000 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
2d 4 tim
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
Aktuellt bud
3 750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
5d 2 tim
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
Aktuellt bud
2 220 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Alvar Cawén, Flicka vid stranden.
6d 6 tim
Alvar Cawén, Flicka vid stranden.
Aktuellt bud
700 EUR
Utropspris
1 000 EUR
Versace, tallrikar, 6 st, porslin, Rosenthal.
5d 4 tim
Versace, tallrikar, 6 st, porslin, Rosenthal.
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Brosch, 14K guld med korall och seedpärlor.
2 tim 11m
Brosch, 14K guld med korall och seedpärlor.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.