470 föremål
Skrivbyrå omkring 1900 Empire-stil.
1d 8 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gucci, väska.
4d 7 tim
Gucci, väska.
350 EUR
Utropspris
600 EUR
Louis Vuitton, "Monceau", väska.
2d 6 tim
3 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Mulberry, väska, vintage.
5d 4 tim
Mulberry, väska, vintage.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Louis Vuitton, väska, "Neverfull MM", 2017.
6d
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Hermès, "Plastic Kelly" väska 1997.
4d 5 tim
2 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
8 tim 13m
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
1 300 EUR
Utropspris
800 EUR
Wlodzimierz Zakrzewski, Paris.
6d 1 tim
33 EUR
Utropspris
250 EUR
Georges Braque, "Ciel Gris II".
2d 8 tim
300 EUR
Utropspris
400 EUR
Bulgari ring "Viper" 18K vitguld.
1d 5 tim
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Stig Sjölund, "Reportage".
5d 2 tim
Stig Sjölund, "Reportage".
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Mulberry, väska, "Alexa", 2015.
1d 7 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
1d 6 tim
Sideboard, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Rune Jansson, "Svarttagging".
5d 2 tim
Rune Jansson, "Svarttagging".
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Linn Fernström, "Livsdragkamp".
3d 6 tim
2 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Linn Fernström, "Prata bubbla".
5d 4 tim
7 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK