362 föremål
Damien Hirst, "Forever" (small).
12 tim 12m
799 EUR
Utropspris
1 000 EUR
Bottega Veneta, plånbok.
1d 9 tim
Bottega Veneta, plånbok.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Uno Vallman, Fiskeläge.
1d 15 tim
Uno Vallman, Fiskeläge.
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, allmoge, 1800-talets mitt.
3d 12 tim
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Uno Vallman, Snöigt landskap.
10 tim 40m
Uno Vallman, Snöigt landskap.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ulrica Hydman-Vallien, "En bra dag".
4d 11 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Väggljusstake, 1900-tal.
7d 15 tim
Väggljusstake, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta Kelim galleri ca 304x99 cm.
2d 10 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tidningsställ, 1900-tal.
15 tim 58m
Tidningsställ, 1900-tal.
1 501 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dan Ihreborn, pall, "Lins", Move, 2000-tal.
3d 15 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Paraplyställ, omkring år 1900.
3d 12 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Mr Brainwash (Thierry Guetta), Baloon Girl.
2d 10 tim
30 123 SEK
Utropspris
80 000 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
6d 11 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stig Lindberg, väggplakett, Gustavsberg.
11 tim 44m
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Alvar Cawén, Flicka vid stranden.
7d 14 tim
700 EUR
Utropspris
1 000 EUR