Kan inte nå servern
 
354 föremål
Pall, 1900-tal.
7d 1 tim
Pall, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Elin Källman, "Lola".
6d
Elin Källman, "Lola".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Uno Vallman, utan titel.
6d 1 tim
Uno Vallman, utan titel.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Uno Vallman, Fiskeläge.
3 tim 20m
Uno Vallman, Fiskeläge.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, allmoge, 1800-talets mitt.
2d
Skåp, allmoge, 1800-talets mitt.
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ulrica Hydman-Vallien, "En bra dag".
2d 23 tim
Ulrica Hydman-Vallien, "En bra dag".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ring, 18K vitguld med små diamanter.
4d
Ring, 18K vitguld med små diamanter.
Aktuellt bud
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta Kelim galleri ca 304x99 cm.
22 tim 22m
Matta Kelim galleri ca 304x99 cm.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Väggljusstake, 1900-tal.
6d 3 tim
Väggljusstake, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Aares Salli, Vinterlandskap.
6d 1 tim
Aares Salli, Vinterlandskap.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Sivert Lindblom, väggreliefer, 2 st.
5d 1 tim
Sivert Lindblom, väggreliefer, 2 st.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Mulberry, väska, "Bayswater Small".
24m 2s
Mulberry, väska, "Bayswater Small".
Aktuellt bud
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Dan Ihreborn, pall, "Lins", Move, 2000-tal.
2d 3 tim
Dan Ihreborn, pall, "Lins", Move, 2000-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Paraplyställ, omkring år 1900.
2d
Paraplyställ, omkring år 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gallerimatta, Yalameh, ca 285 x 80 cm.
3 tim 24m
Gallerimatta, Yalameh, ca 285 x 80 cm.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
2d
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
Aktuellt bud
3 750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
4d 23 tim
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
Aktuellt bud
2 220 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Mr Brainwash (Thierry Guetta), Baloon Girl.
22 tim 16m
Mr Brainwash (Thierry Guetta), Baloon Girl.
Aktuellt bud
31 357 SEK
Utropspris
80 000 SEK
Alvar Cawén, Flicka vid stranden.
6d 2 tim
Alvar Cawén, Flicka vid stranden.
Aktuellt bud
700 EUR
Utropspris
1 000 EUR
Versace, tallrikar, 6 st, porslin, Rosenthal.
5d
Versace, tallrikar, 6 st, porslin, Rosenthal.
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.