Tid för klappar

19 föremål
JOAN MIRÓ, färgetsning, ur: "La bague d'aurore", 1957.
Klubbat pris
3 500 EUR
Utropspris
1 500 EUR
KARIN BROOS, gicléetryck, signerad och numrerad II/XX, med blyerts.
Klubbat pris
18 300 SEK
Utropspris
12 000 SEK
ZEVS, serigrafi, signerad och numrerad EA X/X.
Klubbat pris
12 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
MAURICE ESTÈVE, färglitografi, signerad och numrerad 22/50.
Klubbat pris
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
YRJÖ EDELMANN, färglitografi, signerad och numrerad 374/375.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK