Tid för klappar

13 föremål
FOTOGRAFI, Gordon L Briggs.
FOTOGRAFI, Gordon L Briggs.
Klubbat pris
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MASAYOSHI SUKITA, Lambdaprint, signerad och numrerad 11/30.
Klubbat pris
20 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
MASAYOSHI SUKITA, Lambdaprint, signerad och numrerad 94/100.
Klubbat pris
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
FOTOBÖCKER, 2 st Jorma Puranen. Med dedikation.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
GARY INDIANA, diptyk, collage med archival ink jet print, 2005.
Klubbat pris
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
WILLIAM WEGMAN, fotografi, signerat och daterat -09.
Klubbat pris
10 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BOK, "Richard Avedon: An Autobiography".
Klubbat pris
5 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK