Tid för klappar

Tid för klappar – shoppa dina julklappar på Bukowskis

619 föremål
LAPPONIA, Ring, 18K guld med diamant. 1984.
Klubbat pris
2 201 SEK
Utropspris
3 000 SEK
YVES SAINT LAURENT, paraply.
YVES SAINT LAURENT, paraply.
Klubbat pris
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BREVHÅLLARE, 2 st, mässing, 1900-tal.
Klubbat pris
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VITRINSKÅP 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
2 390 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOFFA, Dux, "Fredrik", omkring sekelskiftet 2000.
Klubbat pris
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
FOLKE ANDERSSON, skulptur, gips, signerad.
Klubbat pris
400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ISHINK, Aldo Tura, Italien 1970-tal.
Klubbat pris
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FOTOGRAFI, Gordon L Briggs.
FOTOGRAFI, Gordon L Briggs.
Klubbat pris
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JOAN MIRÓ, färgetsning, ur: "La bague d'aurore", 1957.
Klubbat pris
3 500 EUR
Utropspris
1 500 EUR
TERHO SAKKI, brons, signerad och daterad -70.
Klubbat pris
250 EUR
Utropspris
500 EUR