Släpp in våren

14 föremål
PABLO PICASSO, EFTER, torrnålsetsning, tryckt signatur.
Klubbat pris
1 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
GEORGES BRAQUE, efter, utställningsaffisch.
Klubbat pris
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HENRI MATISSE, efter färglitografi.
Klubbat pris
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RICHARD SERRA, etsning, signerad och daterad 2002 numrerad 8/60.
Klubbat pris
15 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
PABLO PICASSO, litografi, efter. Signerad i trycket.
Klubbat pris
5 810 SEK
Utropspris
5 000 SEK
HENRI MATISSE, efter, färglitografi, signerad i trycket.
Klubbat pris
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PAUL DELVAUX, etsning, signerad och numrerad 27/40.
Klubbat pris
4 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GEORGES BRAQUE, etsning, signerad och numrerad 43/50.
Klubbat pris
20 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
JOAN MIRÓ, färglitografi, signerad och numrerad 62/90.
Klubbat pris
13 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK