Släpp in våren

118 föremål
PAUL DELVAUX, etsning, signerad och numrerad 27/40.
Klubbat pris
4 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ERLING JOHANSSON, olja på duk, signerad.
Klubbat pris
4 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JOAN MIRÓ, färglitografi, signerad och numrerad 62/90.
Klubbat pris
13 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
RICHARD SERRA, etsning, signerad och daterad 2002 numrerad 8/60.
Klubbat pris
15 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
ERNST METHER-BORGSTRÖM, gouache, signerad, 1960-tal.
Klubbat pris
2 505 EUR
Utropspris
2 000 EUR
LARS DROUGGE, olja på duk, signerad.
Klubbat pris
6 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
C GÖRAN KARLSSON, gouache, signerad och daterad -99.
Klubbat pris
3 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BJÖRN WESSMAN, olja på duk , signerad och daterad 2012 a tergo.
Klubbat pris
42 100 SEK
Utropspris
20 000 SEK
AGNES CLEVE, akvarell, signerad.
Klubbat pris
10 001 SEK
Utropspris
2 500 SEK
UGO CIPRIANI, efter, skulptur, gips, signerad.
Klubbat pris
9 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK