Hög tid för gåvor!

20 föremål
FAT, mässing, 1500-tal, Nürnberg.
Klubbat pris
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ANNA PETRUS, skål, tenn, Firma Svenskt Tenn 1931.
Klubbat pris
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LJUSSTAKAR, ett par, tenn, Firma Svenskt Tenn 1924.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DOSA, tenn, Firma Svenskt Tenn, 1932.
Klubbat pris
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TERRIN, tenn, otydliga stämpar, daterad 1832.
Klubbat pris
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
DOSA, tenn, Firma Svenskt Tenn, 1931.
Klubbat pris
1 111 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KUVERTTALLRIKAR, 7 st, tenn, Havstad, Norge, 1960-tal.
Klubbat pris
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LJUSSTAKAR, ett par, mässing, Torben Ørskov & Co, Danmark.
Klubbat pris
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK