Hög tid för gåvor!

26 föremål
SKRIVBORDSUPPSATS, pläter, empirestil.
Klubbat pris
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FIGURINER, 2 st, patinerad metall. 1990-tal.
Klubbat pris
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PARKER PENNOR, fyra stycken, resarvoir och blyerts.
Klubbat pris
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ISHINK, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSPLATEUER, 4 st, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KAMEROR, 3 st, 1940-70-tal.
KAMEROR, 3 st, 1940-70-tal.
Klubbat pris
35 EUR
Utropspris
150 EUR
CHAMPAGNEKYLARE, 2 st, aluminium, 2000-tal.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RESERVOARPENNA, "Mont Blanc Meisterstück 149".
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
RESERVOARPENNA, Mont Blanc Meisterstück.
Klubbat pris
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RESERVOARPENNA, Mont Blanc Meisterstück 149.
Klubbat pris
2 489 SEK
Utropspris
3 000 SEK