Hög tid för gåvor!

15 föremål
SKEDAR, silver, 12 st MEMA Lund, 1960-tal.
Klubbat pris
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MOCKASKEDAR, 11 st, silver, utländska stämplar.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK