Det våras för trädgården!

18 föremål
TUNNA, med lock, 1800-talets andra hälft.
Klubbat pris
2 310 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VEDKORG, mässing, omkring 1900.
Klubbat pris
4 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KITTEL, koppar, 1800-tal.
KITTEL, koppar, 1800-tal.
Klubbat pris
3 005 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SUNE BÄCKSTRÖM, vas och urna, brons, 1930-tal.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KAR MED TAPP, koppar, 1900-tal.
Klubbat pris
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
YTTERFODER, 1900-talets första hälft,
Klubbat pris
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TVÄTTKAR, koppar, tidigt 1900-tal.
Klubbat pris
400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KORG, mässing, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KOPPARKÄRL, 1800-talets slut.
KOPPARKÄRL, 1800-talets slut.
Klubbat pris
1 667 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JARDINJÄR, mässing, 1800-tal.
JARDINJÄR, mässing, 1800-tal.
Klubbat pris
1 350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HANS-AGNE JAKOBSSON, vägglampa, 'Tratten', Markaryd.
Klubbat pris
4 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KITTEL, koppar,tidigt 1900-tal.
Klubbat pris
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
YTTERFODER, 2 st , MÄSSING, 1900-TAL.
Klubbat pris
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KÄRL, koppar, tidigt 1900-tal.
Klubbat pris
170 EUR
Utropspris
150 EUR
VÄRMETALLRIK, tenn, 1800-tal.
VÄRMETALLRIK, tenn, 1800-tal.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KITTLAR, 2 st, koppar, 1800-tal.
Klubbat pris
650 SEK
Utropspris
2 000 SEK