Axel Herman Hägg - Nygotikens Piranesi

41 föremål
AXEL HERMAN HÄGG, Etsning, 1905, signerad.
Klubbat pris
400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
AXEL HERMAN HÄGG, Etsning, 1891, signerad.
Klubbat pris
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
AXEL HERMAN HÄGG, Etsning, 1894, signerad.
Klubbat pris
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
AXEL HERMAN HÄGG, Etsning, 1911, signerad i plåten.
Klubbat pris
450 SEK
Utropspris
2 000 SEK
AXEL HERMAN HÄGG, etsning, 1902, signerad.
Klubbat pris
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
AXEL HERMAN HÄGG, Etsning, 1889, signerad i plåten.
Klubbat pris
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
AXEL HERMAN HÄGG, Etsning, 1884, signerad.
Klubbat pris
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
AXEL HERMAN HÄGG, etsning, 1886, signerad.
Klubbat pris
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
AXEL HERMAN HÄGG, Etsning, 1891, signerad i plåten.
Klubbat pris
850 SEK
Utropspris
2 000 SEK
AXEL HERMAN HÄGG, etsning, 1884, signed.
Klubbat pris
700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
AXEL HERMAN HÄGG, Etsning, 1904, signerad.
Klubbat pris
560 SEK
Utropspris
2 000 SEK
AXEL HERMAN HÄGG, Etsning, 1893, signerad.
Klubbat pris
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
AXEL HERMAN HÄGG, Etsning, 1895, signerad.
Klubbat pris
458 SEK
Utropspris
2 000 SEK
AXEL HERMAN HÄGG, Etsning, 1892, signerad.
Klubbat pris
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
AXEL HERMAN HÄGG, Etsning, 1898, signerad.
Klubbat pris
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
AXEL HERMAN HÄGG, Etsning, 1890, signerad.
Klubbat pris
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
AXEL HERMAN HÄGG, Etsning, 1886, signerad.
Klubbat pris
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
AXEL HERMAN HÄGG, Etsning, 1912, signerad.
Klubbat pris
625 SEK
Utropspris
2 000 SEK
AXEL HERMAN HÄGG, Etsning, 1896, signerad i plåten.
Klubbat pris
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
AXEL HERMAN HÄGG, Etsning. 1908, signerad.
Klubbat pris
450 SEK
Utropspris
2 000 SEK
AXEL HERMAN HÄGG, Etsning, 1881, signerad.
Klubbat pris
850 SEK
Utropspris
2 000 SEK
AXEL HERMAN HÄGG, Etsning, 1885, signerad i plåten.
Klubbat pris
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
AXEL HERMAN HÄGG, Etsning, 1915, signerad.
Klubbat pris
450 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Klubbat pris
485 SEK
Utropspris
2 000 SEK
AXEL HERMAN HÄGG, Etsning, 1895, signerad i plåten.
Klubbat pris
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
AXEL HERMAN HÄGG, etsning, 1880, signerad.
Klubbat pris
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
AXEL HERMAN HÄGG, Etsning, 1903, signerad.
Klubbat pris
750 SEK
Utropspris
2 000 SEK
AXEL HERMAN HÄGG, Etsning, 1887, signerad i plåten.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
AXEL HERMAN HÄGG, Etsning, 1887, signerad.
Klubbat pris
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
AXEL HERMAN HÄGG, Etsning, 1908, signerad.
Klubbat pris
550 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Klubbat pris
550 SEK
Utropspris
2 000 SEK
AXEL HERMAN HÄGG, etsning, 1889, signerad.
Klubbat pris
601 SEK
Utropspris
2 000 SEK
AXEL HERMAN HÄGG, Etsning, 1908, signerad i plåten.
Klubbat pris
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Klubbat pris
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
AXEL HERMAN HÄGG, Etsning, 1906, signerad.
Klubbat pris
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
AXEL HERMAN HÄGG, Etsning, 1888, signerad.
Klubbat pris
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Klubbat pris
400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
AXEL HERMAN HÄGG, akvarell.
AXEL HERMAN HÄGG, akvarell.
Klubbat pris
5 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

713. Madeleine Pyk, Motiv från Paris.
Utropspris
50 000 - 60 000 SEK
Budhistorik
55 000

ditt bud
50 000

ditt bud
48 000

ditt bud
46 000

ditt bud
44 000

ditt bud
42 000

ditt bud
40 000

ditt bud
Aktuellt bud:
55 000 SEK