Inred sommarhuset

130 föremål
MARC CHAGALL, litografi, ur Chagall Lithographe I 1960.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PETER DAHL, färglitografi, signerad.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LENA CRONQVIST, litografi, signerad och numrerad 2/10.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MARC CHAGALL, litografi, ur  Chagall Lithographe II, 1963.
Klubbat pris
900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BENGT LINDSTRÖM, färglitografi, signerad.
Klubbat pris
827 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MILLY EBBA MARIA SLÖÖR, Olja på duk, signerad.
Klubbat pris
750 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PIERRE BONNARD, efter, ur Verve nr 8, vol II 1940.
Klubbat pris
700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OLLE NORDBERG, olja på pannå, signerad.
Klubbat pris
700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RUNE JANSSON, pastell, signerad och daterad 1962.
Klubbat pris
660 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PER THORLIN ERIKSEN ,  olja på duk signerad.
Klubbat pris
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MARC CHAGALL, litografi, ur Chagall Lithographe II.
Klubbat pris
600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
EJNAR KOHLMANN, olja på duk, signerad.
Klubbat pris
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
PG THELANDER, färgetsning, signerad EA.
Klubbat pris
400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BERTIL GADÖ, olja på duk signerad.
Klubbat pris
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OKÄND KONSTNÄR 1900-TAL , Kina collage.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MORENO PINCAS, etsningar 2 st, signerade.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK