Inred sommarhuset

125 föremål
GOLVLAMPA, Cottex, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
GOLVLAMPA, Bergboms, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
450 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TAKLAMPA, Art Deco, 1920-30-tal.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JOSEF FRANK, taklampa, modell "2562", Svenkt Tenn.
Klubbat pris
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
UNO OCH ÖSTEN KRISTIANSSON, takplafond, Luxus, Vittsjö.
Klubbat pris
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSLAMPA, Sverige, 1950-tal.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TAKLAMPA, Danmark, 1950/60-tal.
Klubbat pris
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVLAMPA, 1900-talets mitt.
GOLVLAMPA, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TAKKRONA, barockstil, sent 1900-tal.
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BORDSLAMPA, Luxus, 1960-tal.
BORDSLAMPA, Luxus, 1960-tal.
Klubbat pris
1 275 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TAKLAMPA, Danmark, 1970-tal.
TAKLAMPA, Danmark, 1970-tal.
Klubbat pris
550 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GOLVLAMPA Cottex 1900-talets senare del.
Klubbat pris
3 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LJUSSTAKAR, ett par, brons, 1700-tal.
Klubbat pris
1 450 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LJUSSTAKAR, 5 st, 1700/1800-tal.
Klubbat pris
1 350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LJUSSTAKAR, ett par, 1800-tal.
Klubbat pris
2 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVLAMPA, 1900-talets mitt.
GOLVLAMPA, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
1 950 SEK
Utropspris
1 500 SEK