Skandinaviskt svalt

21 föremål
VÄGGLAMPOR, ett par 1930-tal.
VÄGGLAMPOR, ett par 1930-tal.
Klubbat pris
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
VÄGGLAMPOR, ett par, 1930-tal.
Klubbat pris
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
VÄGGLAMPOR, ett par, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VÄGGLAMPOR, 6 st, Boréns, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VÄGGLAMPOR, ett par, Orrefors, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BORDSLAMPA, Glo-ball, Jasper Morrison, Flos.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VÄGGLAMPETTER, ett par, Art Déco, 1920-tal.
Klubbat pris
550 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VÄGGLAMPOR, ett par, Asea.
VÄGGLAMPOR, ett par, Asea.
Klubbat pris
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VÄGGLAMPA, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
701 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VÄGGLAMPA, 1950-tal.
VÄGGLAMPA, 1950-tal.
Klubbat pris
4 250 SEK
Utropspris
1 500 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

559. Gösta Nystroem, Tre figurer i hatt.
Utropspris
250 000 - 300 000 SEK
Budhistorik
420 000

ditt bud
400 000

ditt bud
390 000

ditt bud
380 000

ditt bud
370 000

ditt bud
360 000

ditt bud
350 000

ditt bud
340 000

ditt bud
330 000

ditt bud
320 000

ditt bud
310 000

ditt bud
300 000

ditt bud
290 000

ditt bud
280 000

ditt bud
270 000

ditt bud
260 000

ditt bud
250 000

ditt bud
Aktuellt bud:
420 000 SEK