Contemporary Online

14 föremål
JOCKUM NORDSTRÖM, litografi, 1999, signerad med blyerts 21/140,
Klubbat pris
11 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
JOCKUM NORDSTRÖM,  litografi, 1999, signerad med blyerts 59/140.
Klubbat pris
10 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
JOCKUM NORDSTRÖM, litografi, 1999, signerad med blyerts 79/140,
Klubbat pris
15 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
WOLFGANG TILLMANS, inkjet print, signerad, numrerad 2/25+5 AP.
Klubbat pris
19 011 SEK
Utropspris
20 000 SEK