Inred sommarhuset

519 föremål
Pall, Finland 1900-talets början.
Klubbat pris
65 EUR
Utropspris
150 EUR
Pallar, 3 st, Pirana ky, 1960-70-tal.
Klubbat pris
720 EUR
Utropspris
400 EUR
Patricia Urquiola, fåtölj, 'Smock', Moroso, Italien.
Klubbat pris
6 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Per Hammarström, vaser, 2 st, stengods, signerade.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Philippe Starck, taklampa, "Romeo Moon", Flos, Italien.
Klubbat pris
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Piedestal, omkring år 1900.
Piedestal, omkring år 1900.
Klubbat pris
2 001 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Piedestaler, ett par, 1900-tal.
Klubbat pris
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Pierre Jules Mène, efter, skulptur, brons.
Klubbat pris
1 850 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Poul Henningsen, taklampa, "PH 5", Louis Poulsen, Danmark.
Klubbat pris
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pulpet, 1700-tal.
Pulpet, 1700-tal.
Utropspris
400 EUR
Relief, brons, 1800-tal.
Relief, brons, 1800-tal.
Utropspris
1 500 SEK
Robert Högfeldt, olja på duk/pannå, signerad.
Klubbat pris
3 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Klubbat pris
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Klubbat pris
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Klubbat pris
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Roland Svensson, färglitografi, signerad och numrerad 9/23.
Klubbat pris
750 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Roland Svensson, färglitografi, signerad.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Roland Svensson, litografi, signerad med dedikation.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Roland Svensson, litografi, signerad och daterad -37.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Roland Svensson, litografi, signerad och daterad 1942.
Klubbat pris
650 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Samovar, omkring 1900.
Samovar, omkring 1900.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Satsbord, 1900-talets mitt.
Satsbord, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
200 EUR
Utropspris
200 EUR
Says Who design, stol "Palm", Bolia, samtida.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Serveringsvagn, nordiska Kompaniet, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
1 750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Servisdelar, 12 st, glas, Reimyre Glasbruk.
Klubbat pris
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard, 1950/1960-tal.
Sideboard, 1950/1960-tal.
Klubbat pris
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Sideboard, ur Stockholm-serien, IKEA.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sidobord, 1900-talets mitt.
Sidobord, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Sidobord, rokokostil, sent 1800-tal.
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, nyrenässans, från omkring år 1900.
Klubbat pris
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Skulptur, Centraleuropa troligen 1700-tal.
Klubbat pris
240 EUR
Utropspris
120 EUR
Skulpturer/dekorelement, tenn, Swedish Grace, 1920/30-tal.
Klubbat pris
2 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skänk, gustaviansk stil, omkring år 1900.
Klubbat pris
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skänk.
Skänk.
Klubbat pris
10 100 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Skål, empir, 1800-tal.
Skål, empir, 1800-tal.
Klubbat pris
151 EUR
Utropspris
200 EUR
Skålar, 3 st, vril 1900-tal.
Skålar, 3 st, vril 1900-tal.
Klubbat pris
170 EUR
Utropspris
150 EUR
Skåp, 1800-talets första hälft.
Klubbat pris
400 EUR
Utropspris
600 EUR
Skåp, Empire, 1800-talets första hälft.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, Kina, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Snapsglas, 6st, silver, CG Hallberg, Stockholm 1955.
Klubbat pris
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Soffa med fåtölj, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
2 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa och fåtölj, 1970-tal.
Soffa och fåtölj, 1970-tal.
Klubbat pris
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Soffa, 1950-60-tal.
Soffa, 1950-60-tal.
Klubbat pris
430 EUR
Utropspris
250 EUR
Soffa, Art Deco 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, allmoge, omkring 1900.
Soffa, allmoge, omkring 1900.
Klubbat pris
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, gustaviansk stil, 1800-tal.
Klubbat pris
21 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, gustavianskt provinsarbete, omkring år 1800.
Klubbat pris
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Soffa, omkring 1900.
Soffa, omkring 1900.
Klubbat pris
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, sent 1800-tal.
Soffa, sent 1800-tal.
Utropspris
2 000 SEK