Klassiska F171

114 föremål
320. RYSK BÄGARE PÅ FOT.
320. RYSK BÄGARE PÅ FOT.
Klubbat pris
750 EUR
Utropspris
300 - 500 EUR
321. RYSKT MÖBLEMANG, 4 DELAR.
Klubbat pris
4 600 EUR
Utropspris
2 000 - 3 000 EUR
322. BORD, empirestil, Ryssland.
Klubbat pris
Utropspris
10 000 - 12 000 EUR
323. BORD, biedermeier, Ryssland 1800-talets första hälft.
Klubbat pris
Utropspris
500 - 700 EUR
324. RYSK CHIFFONJÉ.
324. RYSK CHIFFONJÉ.
Klubbat pris
Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
325. BORD, Ryssland, Jacob-stil, 1800-talets slut.
Klubbat pris
Utropspris
500 - 700 EUR
326. KANDELABRAR, ETT PAR.
326. KANDELABRAR, ETT PAR.
Klubbat pris
8 000 EUR
Utropspris
8 000 - 10 000 EUR
327. RYSKA TAZZOR, ETT PAR.
327. RYSKA TAZZOR, ETT PAR.
Klubbat pris
2 000 EUR
Utropspris
2 000 - 3 000 EUR
328. RYSKA FÖRSILVRADE LJUSSTAKAR, ETT PAR.
Klubbat pris
300 EUR
Utropspris
400 - 600 EUR
329. MIKROMOSAIK.
329. MIKROMOSAIK.
Klubbat pris
Utropspris
1 200 - 1 500 EUR
330. RYSK MENY.
330. RYSK MENY.
Klubbat pris
850 EUR
Utropspris
800 - 1 000 EUR
331. RYSKA LITOGRAFIER, 4 ST.
331. RYSKA LITOGRAFIER, 4 ST.
Klubbat pris
2 000 EUR
Utropspris
2 000 - 3 000 EUR
333. KOPPARSTICK.
333. KOPPARSTICK.
Klubbat pris
Utropspris
3 500 - 4 000 EUR
 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

269. Mattfragment, antik, Västanatolisk "Lotto", 1600-tal, ca 142 x 115 cm (inklusive ram 155 x 124 cm).
Utropspris
18 000 - 20 000 SEK
Budhistorik
17 000

ditt bud
16 000

ditt bud
15 000

ditt bud
14 000

ditt bud
13 000

ditt bud
12 000

ditt bud
Aktuellt bud:
17 000 SEK