Modern & Contemporary F174

24 föremål
TOINI MUONA, KERAMIKRELIEF. Sign. TM.
Klubbat pris
270 EUR
Utropspris
400 EUR
HOWARD SMITH, SKULPTUR, KERAMIK. Sign. 1980-tal.
Klubbat pris
200 EUR
Utropspris
400 EUR
TAPIO WIRKKALA, VAS. Sign. Tapio Wirkkala, Iittala 3584.
Klubbat pris
1 250 EUR
Utropspris
800 EUR
ZOLTAN POPOVITS, KERAMIKSKULPTUR. Pyramiden. Sign.
Klubbat pris
800 EUR
Utropspris
1 100 EUR
GUNNEL NYMAN, VAS. Calla. Sign. G. Nyman. Riihimäen Lasi Oy.
Klubbat pris
1 250 EUR
Utropspris
1 300 EUR
PAVEL HLAVA, GLASSKULPTUR. Sign. Pavel Hlava 1986.
Klubbat pris
1 500 EUR
Utropspris
2 500 EUR
TAPIO WIRKKALA, FANERFAT. Sign. TW. 1950-tal.
Klubbat pris
6 000 EUR
Utropspris
3 000 EUR
Klubbat pris
6 866 EUR
Utropspris
8 000 EUR
Klubbat pris
14 000 EUR
Utropspris
8 000 EUR
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?