MODERN+CONTEMPORARY & DESIGN F176

23 föremål
PAAVO TYNELL, TAKLAMPA.
PAAVO TYNELL, TAKLAMPA.
Klubbat pris
4 500 EUR
Utropspris
600 EUR
PAAVO TYNELL, TAKLAMPA.
PAAVO TYNELL, TAKLAMPA.
Klubbat pris
15 400 EUR
Utropspris
5 000 EUR
PAAVO TYNELL, TAKLAMPA. Taito/Idman, 1950-tal.
Klubbat pris
800 EUR
Utropspris
1 000 EUR
PAAVO TYNELL, TAKLAMPA. Tillverkad av Idman, 1950-tal.
Klubbat pris
620 EUR
Utropspris
400 EUR
Klubbat pris
800 EUR
Utropspris
1 000 EUR
TAKLAMPA. Itsu Oy 1940-tal.
TAKLAMPA. Itsu Oy 1940-tal.
Klubbat pris
800 EUR
Utropspris
1 000 EUR
PAAVO TYNELL, TAKLAMPA. Formgiven för Taito Oy på 1940-talet.
Klubbat pris
1 350 EUR
Utropspris
1 000 EUR
STEFAN LINDFORS, LJUSSKULPTUR. Aniara. Tidigt 2000-tal.
Klubbat pris
2 300 EUR
Utropspris
3 000 EUR