MODERN+CONTEMPORARY & DESIGN F176

242 föremål
TAPIO WIRKKALA, RENAR.
TAPIO WIRKKALA, RENAR.
Klubbat pris
460 EUR
Utropspris
500 EUR
TAPIO WIRKKALA, VAS. Isberg. Sign. Tapio Wirkkala 3825.
Klubbat pris
1 661 EUR
Utropspris
1 000 EUR
TOINI MUONA, FAT. Sign. TM, Arabia 1960-tal.
Klubbat pris
385 EUR
Utropspris
400 EUR
TOINI MUONA, KERAMIGOLVURNA. Sign. TM. Arabia, 1940-tal.
Klubbat pris
4 000 EUR
Utropspris
5 000 EUR
TOINI MUONA, KERAMIKFAT.
TOINI MUONA, KERAMIKFAT.
Klubbat pris
680 EUR
Utropspris
600 EUR
TOINI MUONA, KERAMIKFAT. Sign. TM, 1961. Arabia.
Klubbat pris
520 EUR
Utropspris
500 EUR
TOINI MUONA, SKÅL. Sign. TM. Arabia, 1940-tal.
Klubbat pris
400 EUR
Utropspris
400 EUR
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

543. Björn Weckström, collier 18K guld med fluorit för Lapponia, Finland.
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
Budhistorik
24 000

ditt bud
22 000

ditt bud
20 000

ditt bud
Aktuellt bud:
24 000 SEK