MODERN + DESIGN F179

20 föremål
LISA JOHANSSON-PAPE, GOLVLAMPA.
Klubbat pris
920 EUR
Utropspris
1 200 EUR
PAAVO TYNELL, GOLVLAMPA. Tillvekare Idman, 1940-tal.
Klubbat pris
1 400 EUR
Utropspris
1 800 EUR
GOLVLAMPA. Itsu. 1950-tal.
GOLVLAMPA. Itsu. 1950-tal.
Klubbat pris
2 000 EUR
Utropspris
2 500 EUR
ALVAR AALTO, GOLVLAMPA, A 810. Stämplad Valaistustyö.
Klubbat pris
3 800 EUR
Utropspris
5 000 EUR
PAAVO TYNELL, GOLVLAMPA. Tillverkad av Idman, 1940-/50-tal.
Klubbat pris
4 600 EUR
Utropspris
1 500 EUR
ILMARI TAPIOVAARA, GOLVLAMPA.
ILMARI TAPIOVAARA, GOLVLAMPA.
Klubbat pris
4 800 EUR
Utropspris
1 500 EUR