MODERN + DESIGN F179

19 föremål
PAAVO TYNELL, VÄGGLAMPOR, ETT PAR. Stämplad Idman. 1950-tal.
Klubbat pris
3 000 EUR
Utropspris
2 500 EUR
PAAVO TYNELL, VÄGGLAMPA. Tillverkad av Idman. 1950-tal.
Klubbat pris
4 600 EUR
Utropspris
3 000 EUR
VÄGGLAMPOR, ETT PAR. Itsu, 1950-tal.
Klubbat pris
840 EUR
Utropspris
1 000 EUR
Klubbat pris
4 600 EUR
Utropspris
3 000 EUR
PAAVO TYNELL, VÄGGLAMPA, ETT PAR. Taito Oy.
Klubbat pris
800 EUR
Utropspris
800 EUR
PAAVO TYNELL, VÄGGLAMPA, 9460. Stämplad Idman.
Klubbat pris
1 250 EUR
Utropspris
1 500 EUR