Modern Masters Helsinki F191

12 föremål
PAAVO TYNELL, bordslampa, modell 9206, Taito 1900-talets mitt.
Klubbat pris
1 950 EUR
Utropspris
2 300 - 2 500 EUR
BORDSLAMPA, Itsu, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
570 EUR
Utropspris
700 - 900 EUR
PAAVO TYNELL, bordslampa, Taito, 1930-tal.
Klubbat pris
3 500 EUR
Utropspris
4 000 - 4 500 EUR
PAAVO TYNELL, bordslampa, modell 5061, Idman 1900-talets mitt.
Klubbat pris
3 850 EUR
Utropspris
3 500 - 4 000 EUR
PAAVO TYNELL, bordslampa, modell 9224, Idman, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
5 250 EUR
Utropspris
6 000 - 8 000 EUR
PAAVO TYNELL, bordslampa modell 9228, Idman 1900-talets mitt.
Klubbat pris
12 500 EUR
Utropspris
8 000 - 10 000 EUR