Modern Masters Helsinki F191

7 föremål
NINA TERNO, 'RYTTARE'.
NINA TERNO, 'RYTTARE'.
Klubbat pris
17 410 EUR
Utropspris
15 000 - 17 000 EUR
ARVO SIIKAMÄKI, KVINNOFIGUR.
ARVO SIIKAMÄKI, KVINNOFIGUR.
Klubbat pris
983 EUR
Utropspris
900 - 1 200 EUR
VICTOR VASARELY, "FELHOE".
VICTOR VASARELY, "FELHOE".
Klubbat pris
1 850 EUR
Utropspris
2 000 - 3 000 EUR
BIRGITTA ARA, skulpturer 6 st, brons signerad och numrerade.
Klubbat pris
1 350 EUR
Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
VLADIMIR KOPTEFF, "KONSTRUKTION 55".
Utropspris
6 000 - 8 000 EUR
ANDREAS ALARIESTO, KÅTA.
ANDREAS ALARIESTO, KÅTA.
Utropspris
800 - 1 000 EUR