Vintage och Juveler S200

511 föremål
484. LOUIS VUITTON, koffert, tidigt 1900-tal.
Klubbat pris
42 000 SEK
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
488. LOUIS VUITTON, koffert sekelskiftet 1800/1900.
Klubbat pris
29 000 SEK
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
512. LOUIS VUITTON, koffert, 1900-talets början.
Klubbat pris
32 000 SEK
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
678. HERMÈS, axelremsväska, "Jypsière".
Klubbat pris
35 000 SEK
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
480. LOUIS VUITTON, koffert sekelskiftet 1800/1900.
Klubbat pris
32 000 SEK
Utropspris
30 000 - 35 000 SEK
506. LOUIS VUITTON, koffert, sekelskiftet 1800/1900.
Klubbat pris
30 000 SEK
Utropspris
30 000 - 35 000 SEK
838. HERMÈS, handväska, "Birkin 35".
Klubbat pris
50 000 SEK
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
493. LOUIS VUITTON, koffert, sekelskiftet 1800/1900.
Klubbat pris
36 000 SEK
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
593. HERMÈS, handväska "Kelly 35", 1960/70-tal.
Klubbat pris
90 000 SEK
Utropspris
40 000 - 45 000 SEK
368. HERMÈS, handväska, "JPG Shoulder Kelly".
Klubbat pris
Utropspris
45 000 - 50 000 SEK
854. HERMÈS, handväska, "Birkin 35".
Klubbat pris
48 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK