Organisk form, fasettslipat glas. Bronserad ram med rik dekor av rocailler och blommor. 100 x 55 cm.
Slitage. Anlupet glas. Färgbortfall. Dekorskador.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10