Utagawa Ichiyusai Kuniyoshi

(Japan, 1798-1861)
Utagawa Ichiyusai Kuniyoshi
(Japan, 1798-1861)

UTAGAWA ICHIYUSAI KUNIYOSHI, träsnitt, 1800-talets mitt.

Samuraj. Bladstorlek 18x12 cm.

Skador i kanterna, smärre hål. Ej examinerad ur ram.

Utropspris
200 EUR