LASSE MARTTINEN, serigrafi, signerad och daterad 1987, numrerad 350/E.A. 31.
Mytologisk varelse. Bildstorlek 54,5 x 67 cm.
Ej examinerad ur ram. Helhetsintrycket är gott.