SKÅP, 1900-talets mitt.

SKÅP, 1900-talets mitt.

Fanerat med teak. Tre dörrar med bakomliggande hyllplan samt lådor. Tre lådor under dörrpar. Beslag, listverk och fotavslutningar av mässing. Bredd 154. Djup 44. Höjd 118 cm. Nyckel finns.

Märken. Smärre slitage. Några repor.

Utropspris
4 000 SEK