Litografi signerad daterad och numrerad 89 71/140, bladstorl 114x81 cm
Ej examinerad ur ram. Repa på plexiglas
Klubbat pris
5 500
500
531
Utropspris
8 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (13 bud)
10 jun 21:03
5 500 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 7
10 jun 20:57
5 000 SEK
10 jun 19:56
4 700 SEK
10 jun 19:41
4 500 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
9 jun 10:26
4 300 SEK
8
9 jun 8:27
4 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 8
8 jun 17:05
3 500 SEK
6 jun 20:49
3 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 6
5 jun 22:05
2 700 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
4 jun 15:43
2 500 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
4 jun 9:09
1 600 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
4 jun 1:51
1 100 SEK
3 jun 22:18
1 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1