155 föremål
Golvlampa sent 1900-tal.
3d 7 tim
Golvlampa sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa 1940-tal.
4d 1 tim
Taklampa 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa 1900-talets mitt.
4d
Bordslampa 1900-talets mitt.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1960-tal.
5d 1 tim
Taklampa, 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1950/60-tal.
6d 8 tim
Taklampa, 1950/60-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK