1108 föremål
Matta, old Tibet, ca 188 x 95 cm.
6d 17 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ann Edholm, "Huset nr 7".
6d 20 tim
Ann Edholm, "Huset nr 7".
5 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Erland Cullberg, Skor på palett.
5d 12 tim
350 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Omega, fickur, savonett, 52 mm.
5d 12 tim
11 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Leif Tjerned, "Krypare".
5d 12 tim
Leif Tjerned, "Krypare".
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Olof Hermelin, Landskap med vandrande figur.
5d 13 tim
1 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Pall, 1900-talets mitt.
5d 13 tim
Pall, 1900-talets mitt.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, 1800-talets mitt.
5d 13 tim
Byrå, 1800-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Fredrik Lindqvist, Utan titel.
5d 13 tim
666 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, "Stockholm", Englesson.
5d 13 tim
Byrå, "Stockholm", Englesson.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
5d 14 tim
Skänk, 1800-tal.
4 444 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Sängbord, ett par, tidigt 1900-tal.
5d 14 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Slagbord, 1700/1800-tal.
5d 14 tim
Slagbord, 1700/1800-tal.
2 222 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Bruno Mathsson, fåtölj, "Karin", DUX.
5d 14 tim
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Zenith, armbandsur, 33 mm.
5d 14 tim
Zenith, armbandsur, 33 mm.
5 712 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Klädskåp, 1900-talets början.
5d 15 tim
Klädskåp, 1900-talets början.
1 111 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bokhylla, 1900-talets mitt.
5d 14 tim
Bokhylla, 1900-talets mitt.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, rokokostil, sent 1800-tal.
5d 15 tim
350 SEK
Utropspris
3 000 SEK