462 föremål
Paul Hoff, skål, Kosta, signerad.
1d 3 tim
388 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Oscar Reutersvärd, utan titel.
5d 4 tim
333 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Sylvia Leuchovius, väggplakett fisk.
6d 3 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänk, 1970-80-tal.
2d 23 tim
Bänk, 1970-80-tal.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hatthylla, 1900-talets mitt.
4d 2 tim
Hatthylla, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ingeborg Lundin, skål, "Ariel, Orrefors,
6d
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ulrica Hydman-Vallien, vaser, 3 st.
4d 2 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Wiwen Nilsson, örhängen ett par silver.
3d 4 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Georg Kofoed, hörnbarskåp 1960-tal Danmark.
3d 23 tim
1 100 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Jonas Bohlin, bord, "Liv".
4d 23 tim
Jonas Bohlin, bord, "Liv".
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sidobord, ett par, Minotti, Italien.
5d 3 tim
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matbord, 1900- talets mitt.
5d 3 tim
Matbord, 1900- talets mitt.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, 1940-tal.
50m 11s
Soffbord, 1940-tal.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kaj Franck, vas, "Kartio", Iittala.
4 tim 4m
170 EUR
Utropspris
250 EUR
Taklampa, 1920/30-tal.
2 tim 24m
Taklampa, 1920/30-tal.
800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Muminmuggar, 4 st, porslin, Arabia, Finland.
5d 1 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, Art Deco, 1930-tal.
3d
Skåp, Art Deco, 1930-tal.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, 1950-60-tal.
1d 4 tim
Byrå, 1950-60-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK