333 föremål
Taklampa, 1920/30-tal.
1d 19 tim
Taklampa, 1920/30-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gunnar Nylund, figurin, Rörstrand, numrerad.
1d 18 tim
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Reseur, 1900-tal.
17 tim 37m
Reseur, 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kjell Engman, "Angel".
4d 19 tim
Kjell Engman, "Angel".
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, 1920/30-tal.
1d 22 tim
Spegel, 1920/30-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tapio Wirkkala, fat, Iittala, Finland 1955.
1d 18 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Birger Kaipiainen, fat, porslin, Arabia.
1d 21 tim
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Soffbord, 1960-tal.
2d 22 tim
Soffbord, 1960-tal.
40 EUR
Utropspris
250 EUR
Soffa, 1960 / 1970 - tal.
1d 21 tim
Soffa, 1960 / 1970 - tal.
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Sven Palmqvist, vas, "Kraka", Orrefors.
1d 22 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, 1930/40-tal.
19 tim 37m
Spegel, 1930/40-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, glas, Bergboms 1970-tal.
17 tim 57m
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, Elit AB, 1960/70-tal.
20 tim 41m
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK