504 föremål
Göran Wärff, unik skål, Kosta.
5d 3 tim
1 150 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Georg Kofoed, hörnbarskåp 1960-tal Danmark.
3d
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Oscar Antonsson, spegel, Ystad Tenn 1929.
7d 1 tim
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Taklampa, Swedish modern, 1940-50-tal.
2d 3 tim
100 EUR
Utropspris
500 EUR
Skåp, 1900-talets mitt.
3d 5 tim
Skåp, 1900-talets mitt.
2 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ingeborg Lundin, skål, "Ariel, Orrefors,
5d
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bruno Mathsson, fåtölj, "Pernilla", Dux.
5d
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, 1900-talets mitt.
4d 3 tim
Skåp, 1900-talets mitt.
2 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sidobord, ett par, Minotti, Italien.
4d 3 tim
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Folke Ohlsson, soffa, Dux, 1900-talets mitt.
5d 6 tim
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa, "Band", Adea, Finland.
4d 3 tim
Soffa, "Band", Adea, Finland.
100 EUR
Utropspris
400 EUR
Tord Björklund, karmstol, IKEA, 1980-tal.
2d
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordslampa, 1900-talets första hälft.
4d 2 tim
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK