344 föremål
Byrå, rokokostil, 1900-talets mitt.
3d 17 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Nattlåda daterad 1689.
2d 20 tim
Nattlåda daterad 1689.
1 950 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Cafébord 1940/50-tal.
5d 18 tim
Cafébord 1940/50-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bokhyllor, 2 st, teak, 1950/60-tal.
1d 16 tim
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Barnmöbel 4 dlr omkring 1900.
1d 20 tim
Barnmöbel 4 dlr omkring 1900.
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Alvar Aalto, bord modell 80B.
1d 19 tim
Alvar Aalto, bord modell 80B.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Carl Malmsten, soffa "Ulla".
4d 19 tim
Carl Malmsten, soffa "Ulla".
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp Kina modern tillverkning.
4d 20 tim
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, Westbergs möbelfabrik, 1950-tal.
17 tim 49m
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel empirestil sent 1800-tal/1900-tal.
1d 19 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
3d 17 tim
Matbord, 1960-tal.
1 534 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Piedestal, jugend, tidigt 1900-tal.
5d 17 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord 1900-talets första hälft.
6d 16 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå Danmark 1900-talets mitt.
1d 18 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Glas & Trä, Hovmantorp, 1960-tal.
3d 14 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taburett, Gustaviansk, 1700-talets slut.
3d 16 tim
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hörnbokhylla i 3 sektioner, 1940-tal.
1d 17 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard, Swedish Grace, 1920-tal.
18 tim 7m
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
1d 16 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skrivbord, Sverige, 1900-talets mitt.
3d 17 tim
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokhylla 1940-tal.
5d 19 tim
Bokhylla 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Satsbord 3 dlr 1960/70-tal.
1d 19 tim
Satsbord 3 dlr 1960/70-tal.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skänk/skåp, tidigt 1900-tal,
4d 18 tim
Skänk/skåp, tidigt 1900-tal,
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Thonet, stol, New york, 1950-tal.
4d 18 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sidobord, ett par, 2000-tal.
4d 17 tim
Sidobord, ett par, 2000-tal.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Anika Reuterswärd, soffbord, "Bas 2", Fogia.
1d 14 tim
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 2000-tal.
5d 18 tim
Matbord, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Yngve Ekström, skåp, "Furubo", Swedese.
5d 17 tim
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sidobord, funkis, 1930-tal.
5d 18 tim
Sidobord, funkis, 1930-tal.
1 111 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, jugend, 1900-talets början.
5d 17 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, 1950/60-tal.
17 tim 5m
Sideboard, 1950/60-tal.
3 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, sent 1900-tal, signerat P.N.
2d 17 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Stolar, 5 st, omkring år 1800.
2d 16 tim
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, Swedish Grace, 1920-tal.
17 tim 41m
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skänk/skåp, omkring år 1900.
5d 20 tim
Skänk/skåp, omkring år 1900.
2 050 SEK
Utropspris
4 000 SEK