355 föremål
Spegel, funkis, 1900-talets första hälft.
1 tim 12m
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, empire, 1800-talets första hälft.
5d 3 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, jugend, 1900-talets början.
4d 5 tim
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
2d 2 tim
Byrå, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sekretär, 1960-tal.
3d 3 tim
Sekretär, 1960-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, empire, 1800-tales första hälft.
2d 3 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord 1970-tal.
1d 5 tim
Soffbord 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bänk, 1970-80-tal.
1d 3 tim
Bänk, 1970-80-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bokhylla 1940-tal.
2d 4 tim
Bokhylla 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Byrå 1930/40-tal.
4d 6 tim
Byrå 1930/40-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Pall 1900-tal.
5d 6 tim
Pall 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bokhylla 1940-tal.
6d 6 tim
Bokhylla 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK