129 föremål
Arne Norell, sittpuff, sent 1900-tal.
6d 5 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar 6 st Gustaviansk stil 1900-tal.
6d 5 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Toilettbord Art Deco 1900-talets första hälft.
6d 5 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sängbord ett par tidigt 1900-tal.
6d 6 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord sent 1900-tal.
6d 6 tim
Soffbord sent 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel 1940/50-tal.
7d 6 tim
Spegel 1940/50-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj 1940-tal.
7d 6 tim
Fåtölj 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
20 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

725. Wilhelm von Gegerfelt, Flodlandskap.
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
Budhistorik
14 000

ditt bud
Aktuellt bud:
14 000 SEK