Kan inte nå servern
 
1355 föremål
Pall, 1900-tal.
8 tim 3m
Pall, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Rosor och fjäril.
4d 22 tim
Rosor och fjäril.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.