94 föremål
Bergère, Louis XV-stil, 1900-talets början.
4d 19 tim
5 001 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa Eilersen 2000-tal.
2d 19 tim
Soffa Eilersen 2000-tal.
3 950 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Jens Juul Eilersen, soffa, modell "903", Juul.
1d 18 tim
4 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ruth & Joanna, fåtölj, "Fiona", samtida.
4d 20 tim
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Fåtöljer ett par 1900-talets mitt.
1d 20 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ruth & Joanna, fåtölj, "Bonham", samtida.
4d 19 tim
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, Dux, 1900-talets slut.
5d 18 tim
Soffa, Dux, 1900-talets slut.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, allmoge, daterad 1857.
4d 20 tim
Soffa, allmoge, daterad 1857.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Clubfåtölj 1900-talets första hälft.
1d 21 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj, "Dude", Bolia.
2d 21 tim
Fåtölj, "Dude", Bolia.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
4d 21 tim
5 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Fåtölj omkring 1900.
1d 21 tim
Fåtölj omkring 1900.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj 1940-tal.
6d 21 tim
Fåtölj 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
20 000 SEK