325 föremål
Harri Koskinen, "Igman Chair", Zanat.
6d 17 tim
987 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Nattlåda daterad 1689.
6d 17 tim
Nattlåda daterad 1689.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel 1900-tal.
6d 18 tim
Spegel 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Stolar ett par, rokoko 1700-talets mitt.
6d 18 tim
2 300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtöljer med bord Danmark 1960-tal.
6d 19 tim
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK