175 föremål
Vilstol "Origami" Hope 2000-tal.
6d
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Kubbstol 1900-tal.
7d 3 tim
Kubbstol 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Charles & Ray Eames, soffbord "CTM" Vitra 2002.
6d
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtöljer tre st sent 1900-tal.
3 tim 25m
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Dimitri Omersa & Co fotpall 1900-talets senare del.
4d
4 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Vitrinskåp Art Deco 1900-talets första hälft.
3d
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matbord modern tillverkning.
3d 3 tim
Matbord modern tillverkning.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Stolar 7 st snarlika Danmark 1960-tal.
1d 2 tim
1 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bord Enea design Danmark 2000-tal.
3d
Inga bud
Utropspris
6 000 SEK
Fåtölj med fotpall Eilersen 2000-tal.
1d 2 tim
1 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Folke Ohlsson, fåtölj "USA" för DUX 1960-tal.
3 tim 49m
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Carl Malmsten,  soffa "Samspel".
1d 2 tim
10 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Sam Larsson, stolar ett par "Sam", Dux 1980-tal.
7d 2 tim
1 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Soffa Eilersen 2000-tal.
1d 2 tim
Soffa Eilersen 2000-tal.
2 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK