465 föremål
Tabuenca & Leache, bord, "Usoa".
1d 8 tim
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Taburett, gustaviansk, omkring 1800.
4 tim 56m
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Thomas Bentzen, soffbord, "Around XL", Muuto.
3d 9 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Toilettbord Art Deco 1900-talets första hälft.
4d 10 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Toilettebord Empire 1800-talets mitt.
6d 10 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Trädgårdsbord "Café" Hope 2000-tal.
9 tim 46m
2 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Trädgårdsbord "Oly" Hope 2000-tal.
10 tim 10m
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ulf Scherlin, troligen. Spegel, 2006.
5d 8 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vikskärm Japan 1900-talets mitt/andra hälft.
3d 10 tim
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vitrinskåp 1900-talets första hälft.
10 tim 14m
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp, Andersen furniture Danmark.
6d 9 tim
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
4d 9 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Väggbord, ett par, sent 1800-tal.
6d 5 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Väggspegel, Eichholtz, 1900-talets andra hälft.
4d 9 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Väggspeglar, ett par, Eichholtz. samtida.
4d 8 tim
700 SEK
Utropspris
5 000 SEK