116 föremål
Fåtölj omkring 1900.
5d 4 tim
Fåtölj omkring 1900.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, 1900-talets mitt.
5d
Soffa, 1900-talets mitt.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer, ett par, Eichholtz, samtida.
1d
3 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Bäddsoffa, Meridiani.
3d
Bäddsoffa, Meridiani.
300 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Fåtöljer, ett par, sent 1900-tal.
1d 19 tim
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Muuto, Soffa "Rest" med puff.
1d 22 tim
Muuto, Soffa "Rest" med puff.
3 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Soffa, "Dover", Norell Möbler AB.
1d 21 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer ett par 1900-talets mitt.
5d 3 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, Swedish modern, 1940-tal.
23 tim 19m
1 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jens Juul Eilersen, soffa, modell "903", Juul.
5d
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Verner Panton,  fåtölj, "1-2-3 system" sent 1900-tal.
2d
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj, Trensum, 1950-/60-tal.
3d 1 tim
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj, "600", EM-möbler, 1970-tal.
1d 19 tim
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa Eilersen 2000-tal.
6d 2 tim
Soffa Eilersen 2000-tal.
3 400 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Ilmari Lappalainen, fåtöljer ett par, för Asko.
1d 3 tim
20 000 SEK
Utropspris
45 000 SEK